+1
Pošalji prijatelju

Osobni vozač (m/ž)

Omiš

Rok prijave:

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 380 marketa i supermarketa unutar četiri dalmatinske županije (Zadarske, Šibensko-kninske, Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske). Trgovine se nalaze uglavnom na obali, otocima te Dalmatinskoj zagori.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 2800 djelatnika. Svake godine se nalazimo pri vrhu najuspješnijih tvrtki ne samo Dalmacije već i Hrvatske.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

OMIŠ

Opis posla:

  • upravlja službenim automobilom i obavlja poslove prijevoza službene osobe
  • brine se o redovitom održavanju, pranju i čišćenju službenog automobila
  • obavlja dnevni preventivni tehnički pregled
  • obavlja godišnji tehnički pregled vozila
  • predlaže otklanjanje uočenih kvarova na službenom automobilu
  • vodi propisanu evidenciju o prijeđenoj kilometraži i utrošku goriva
  • po potrebi pomaže u prijevozu drugih osoba i dostavi spisa i pošiljaka
  • obavlja druge poslove po nalogu nadređenih

Uvjeti:

  • SSS / tehnička ili prometna škola
  • vozačka dozvola B kategorije
  • radno iskustvo u području istih ili sličnih poslova
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • spremnost na fleksibilno radno vrijeme

Što nudimo:

  • izazovno i dinamično radno okruženje
  • radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 4 mjeseca

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka 'prijava' te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 20.03.2019.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.