+1
Pošalji prijatelju

Agent u korisničkoj službi za smještajne objekte (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • GALILEO d.o.o.
  • Adresa: Zvonimirova 14/IV, 21000 Split

Galileo je jedna od vodećih online turističkih agencija u Hrvatskoj (više na http://www.galileo.hr).

Kao dio našeg tima, napravite iskorak u svojoj karijeri kroz uspješnu tvrtku koja Vam nudi prigodu da unaprijedite svoje znanje, steknete zanimljivo iskustvo i svojim radom aktivno sudjelujete u svakodnevnim procesima.

Ukoliko tražite nove izazove, motivirani ste, željni novih znanja, iskustava i uspjeha, preporučamo da se svakako prijavite!

Opis posla

Tražimo osobe za rad tijekom cijele godine koje bi unaprijedili tim korisničke podrške u našem uredu u Splitu. Vaši primarni zadaci i odgovornosti su sljedeći:
- komunikacija s predstavnicima smještajnih objekata
- korisnička podrška te odgovaranje na upite korisnika
- komunikacija putem telefona, emaila i društvenih mreža
- pružanje informacija o proizvodima i uslugama tvrtke
- osiguravanje visoke razine zadovoljstva korisnika
- suradnja s drugim timovima u svrhu unaprjeđenja korisničke podrške

Uvjeti

- učinkovita pismena i verbalna komunikacija
- razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
- sposobnost aktivnog slušanja
- pozitivan stav
- želja za usavršavanjem
- brzo i precizno rješavanje zadataka
- samostalnost u radu
- organiziranost i fleksibilnost u radu
- odlično snalažanje u multitaskingu
- otvorenost za nova znanja
- poželjno iskustvo rada u turizmu (nije uvjet)

Jezici:

Engleski (prednost)

Vještine:

Word, Outlook

Što nudimo

- stimulirajuća primanja sukladno tvom znanju
- fleksibilno radno vrijeme
- pozitivno radno okruženje
- podrška pri radu
- talentirani i ugodni suradnici
- plaćeni trening za posao
- bonusi sukladno ostvarenim ciljevima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.