+1
Pošalji prijatelju

Prodavač - blagajnik (m/ž)

Novalja

Rok prijave:

Tvrtka Novalis d.o.o. osnovana je 1990. godine kao obiteljsko poduzeće, bazirano najviše na trgovini. Konstantnim razvojem i planiranjem tvrtka je širila svoje kapacitete i poslovanje. Osim trgovine robom široke potrošnje, bijelom tehnikom i namještajem, danas u svom području djelovanja imamo nekoliko caffe barova, restoran, bistro, slastičarnu i beauty salon, no nastavljamo kontinuirano s razvojem i novim investicijama, te uskoro planiramo sa otvorenjem trgovine građevinskim materijalom i hotelom.

Svojim korisnicima želimo pružiti što bolju uslugu i podići svoje poslovanje na novu razinu, za što ste nam svakako potrebni Vi koji ćete svojim znanjem, radom i rezultatima dati doprinos daljnjem rastu i razvoje tvrtke.

Opis posla

- rad na blagajni
- slaganje robe i punjenje polica
- kontrola roka trajanja robe
- usluživanje kupaca na odjelu delikatesa
- održavanje čistoće trgovine i prostora ispred trgovine

Uvjeti

- poželjno poznavanje barem jednog stranog jezika, no nije uvjet
- poznavanje rada na računalu
- komunikativnost i predanost poslu

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
- osiguran besplatan smještaj
- mogućnost toplog obroka uz 50% popusta u vlastitom restoranu u sklopu trgovačkog objekta
- ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Ličko-senjska Zadarska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.