+1
Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za marketing (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profi baucentar društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 17, 10010 Zagreb
  • Web: https://profibaucentar.hr/

Opis posla

- provođenje svih aktivnosti vezano uz razvoj branda
- definiranje i rad na PR i marketinškim aktivnostima
- dogovaranje distribucije PR i marketinškog materijala
- izrada troškovnika prema budžetu za PR i marketinške projekte
- interna suradnja s poslovnicama, odjelima prodaje i nabave
- kreiranje novih poslovnih modela i prijedloga za kupce
- administracija društvenih mreža (Facebook, Instagram, Njuškalo platforma)
- ugovaranje oglasnog prostora
- organizacija raznih evenata, radionica, događanja

Uvjeti

- iskustvo rada u digitalnom marketingu
‐ razvijene organizacijske, komunikacijske, prezentacijske vještine
‐ razvijene analitičke sposobnosti
- poznavanje rada na Google Ad platformi, pretraživanja ključnih riječi i prikazivanje bannera
‐ poznavanje Google Analytics alata
‐ fleksibilnost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Photoshop

Što nudimo

- rad u dinamičnom i fleksibilnom timu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.