+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Zadar, Šibenik, Rovinj, Poreč, Umag

Rok prijave:

  • Mlinar d.d.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Web: https://www.mlinar.hr

Lokacije: Zagreb, Rijeka, Zadar, Šibenik, Rovinj, Poreč, Umag

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
  • informiranje kupaca o proizvodima
  • rad na blagajni
  • briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
  • priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
  • čišćenje i uređivanje prodavaonice i okolnog prostora

Očekujemo:

  • SSS
  • iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
  • izražene komunikacijske i prodajne vještine
  • ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
  • marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Nudimo:

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Zaposlenicima koji će raditi sezonske poslove nudimo osiguran smještaj i dodatne financijske pogodnosti.

Ispeci pa reci….DA poslu u Mlinaru!

Prijavite se putem linka za prijavu.

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Mlinar
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.