+1
Pošalji prijatelju

Vozač kamiona (m/ž)

Đakovo, Slavonski Brod, Rijeka, Viškovo

Rok prijave:

  • Profi baucentar društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 17, 10010 Zagreb

Opis posla

- zadužen za poslove dostave robe kupcima i distributivne centre poslodavca
- briga o preuzetoj robi i pratećoj dokumentaciji
- osiguranje tehničke ispravnosti vozila

Područje rada: Đakovo, Slavonski Brod - 1 djelatnik.

Područje rada: Rijeka - Viškovo - 1 djelatnik.

Uvjeti

- SSS
- 2 godine iskustva na sličnim poslovima
- vozačka dozvola B, C, E kategorije
- položen ispit za rukovoditelja auto dizalica (poželjno)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B, C, E

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.