+1
Pošalji prijatelju

Specijalist u ljudskim resursima (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • TOKIĆ d.o.o.
  • Adresa: Ulica 144. brigade Hrvatske vojske 1a, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.tokic.hr

Tokić d.o.o. je kompanija s više od 25 godina iskustva u području prodaje i distribucije auto dijelova koja od samog početka uspješno surađuje s vodećim proizvođačima auto dijelova iz cijelog svijeta. Kroz dugogodišnju tradiciju smo dokazali da je vlastitim radom, poštenjem, uvažavanjem svojih zaposlenika i poslovnih partnera moguće ostvariti dvoznamenkasti postotak rasta nekoliko godina zaredom.

Ukoliko ste fokusirani na dugoročno zadovoljstvo kupaca, klijenata i kolega, posjedujete visoku razinu osobnog integriteta i poštenja te želite raditi u dinamičnom timu i kontinuirano rastućem okruženju, pozivamo vas da se priključite našem timu na radnom mjestu:

MJESTO RADA: Sesvete

OPIS POSLA:

  • Sudjelovanje u projektima iz područja ljudskih resursa
  • Organizacija i provođenje selekcijskih postupaka: izrada natječaja, provođenje intervjua i organizacija testiranja, vođenje evidencije i profiliranje kandidata po završetku selekcijskog postupka
  • Proaktivno predlaganje i provođenje novih ideja i procesa za učinkovitiju selekciju i razvoj ljudskih resursa
  • Sudjelovanje u kreiranju i provođenju aktivnosti s ciljem motivacije i nagrađivanja zaposlenika
  • Provođenje aktivnosti za praćenje radne uspješnosti te implementacija primjerenih sustava za nagrađivanje
  • Identifikacija edukacijskih i razvojnih potreba zaposlenika te organiziranje i provođenje internih i eksternih razvojnih aktivnosti
  • Koordinacija svih edukacijskih procesa: vođenje evidencije, davanje povratne informacije za sadržaj edukacije i sudionike, analiza napretka sudionika edukacije
  • Ispitivanje i razvoj organizacijske klime i kulture te zadovoljstva zaposlenika
  • Sudjelovanje i podrška u administrativnim poslovima

UVJETI:

  • VSS društveno-humanističkog usmjerenja (psihologija, ekonomija i sl.)
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u području upravljanja ljudskim resursima
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Odgovoran, pouzdan i savjestan pristup radu
  • Spremnost na timski rad, otvorenost za promjene i fleksibilnost
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prijaviti se možete do petka, 22.03.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.