+1
Pošalji prijatelju

Java Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Infosistem je informatička tvrtka usmjerena stalnom proširenju opsega svojih usluga i povećanju broja korisnika. Pri tom posebnu pažnju posvećujemo pravilnom odabiru ljudskih resursa, njihovom daljnjem usmjeravanju i izgradnji.

Opis posla

Ukoliko ste spremni biti dio karike u ostvarenju kvalitetnih rješenja, postanite članom našeg tima na poziciji:

Java Developer (m/ž).

Uvjeti

Vi ste:
- iskusni u programiranju
- komunikativni
- analitični pri rješavanju problema i planiranju
- samostalni i kreativni u radu
- motivirani za kontinuirano učenje i praćenje novih tehnologija
- aktivno koristite engleski jezik u govoru i pismu

Uvjeti:
- minimalno 4 godine radnog iskustva u radu s Java tehnologijama
- iskustvo u radu sa slijedećim tehnologijama/platformama: Java EE i/ili Spring / RDBMS

Prednosti:
- poznavanje sigurnosnih tehnologija i sustava
- iskustvo u dizajnu i razvoju Enterprise softverskih rješenja
- posjedovanje relevantnih certifikata
- poznavanje nekih od tehnologija/platformi: Android, BPM, JSF/Primefaces / Docker, Swagger, REST, SOAP, Git, Jenkins, Maven / Gradle, SonarQube, Artifactory, JavaScript/TypeScript / Jasper Reports, HTML, CSS, JIRA, WildFly, Payara, Tomcat

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- kontinuirano usavršavanje (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi)
- sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa razvoja softvera
- rad s novim tehnologijama
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- mogućnost napretka sukladno postignutim rezultatima
- klizno radno vrijeme
- mogućnost rada od kuće
- pozitivnu radnu atmosferu i timski duh te ekipu koja se voli zabavljati
- ugovor na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.