+1
Pošalji prijatelju

Specijalist analitičar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

- obrada i analiza podataka
- proučavanje zakonske regulative
- priprema, kontrola i operativno provođenje planova
- izrada redovnih i vanrednih izvještaja
- drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- VSS, ekonomski fakultet
- minimalno 3 godine iskustava na poslovima u bankarskom sektoru
- dobro poznavanje zakonske regulative i specifičnosti bankarskog poslovanja
- izražene analitičke, organizacijske i komunikacijske vještine
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2-C1)
- odlično znanje rada na računalu (ECDL)
- stručni ispit za stečajnog upravitelja/ovlaštenog revizora (poželjno)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme, uz obvezni probni rad od 3 mjeseca.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.