+1
Pošalji prijatelju

Predstavnik / Savjetnik u ljekarnama (m/ž)

Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska županija, Virovitičko-podravska, Primorsko-goranska, Istarska županija

Rok prijave:

Područje: Briga o ljepoti, farmaceutika, prodaja

Regija: Traženje kandidata za slijedeća područja: Koprivničko-križevačka županija, Bjelovarsko-bilogorska županija, Virovitičko-podravska županija, Primorsko-goranska županija i Istarska županija

Naziv radnog mjesta: Predstavnik / Savjetnik u ljekarnama (m/ž)

Firma: Pre-line d.o.o., Buzinski prilaz 21, 10010 Zagreb

Opis poslova:

  • Informiranje kupaca o pravilnoj njezi kože i vlasišta
  • Predstavljanje proizvoda kupcima i poslovnim partnerima
  • Obavljanje promotivnih aktivnosti
  • Širenje tržišta

Uvjeti:

  • Komunikativnost i urednost
  • Organizacijske vještine i vještine predstavljanja
  • Poznavanje osnove kompjutera
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastiti prijevoz
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Nije potrebno iskustvo u traženim poslovima
  • Nije potrebno obrazovanje na području medicine i farmacije

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Garantirani dohodak, stimulativne nagrade i plaćeni troškovi
  • Besplatna edukacija
  • Mogućnost napredovanja
Vital Plus Active grupa djeluje u Njemačkoj, Italiji, Španjolskoj i državama centralne Europe već više od 25 godina te surađuje isključivo s ljekarnama. U suradnji s ljekarnama nudimo stručne preventivne usluge, koje izvodimo uz pomoć najsuvremenije opreme. Firma nudi zanimljive mogućnosti napredovanja.

Informacije o proizvodima:
www.vitalplusactive.com

Prijave sa biografijom poslati putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.