+1
Pošalji prijatelju

Pomoćno kabinsko osoblje (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • JADROLINIJA, društvo za linijski pomorski prijevoz putnika i tereta

ZAPOŠLJAVAMO RADNIKE UGOSTITELJSKE STRUKE ZA RAD NA NAŠIM BRODOVIMA

Pomoćno kabinsko osoblje (m/ž) - 25 izvršitelja

Nudimo vam:

  • redovita, sigurna, stimulativna primanja
  • osiguran smještaj i hrana
  • beneficirani staž, plaćeni troškovi izrade svjedodžbi
  • ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja
  • mogućnost napredovanja

Uvjeti:

  • NKV

Opis poslova:

  • održavanje čistoće putničkih prostorija
  • blagovaonice posade i časničkih kabina
  • pomaganje konobaru u posluživanju putnika i posade

Zamolbe se predaju putem linka za prijavu.

Sve dodatne informacije o uvjetima možete dobiti svakim radnim danom
u vremenu od 08:00 do 15:00 sati
na telefon (051) 666 179

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.