+1
Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Solin

Rok prijave:

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji, Mađarskoj i Rumunjskoj zapošljavamo više od 2900 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim
i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

Mjesto rada: Solin

Opis posla

  • Salda konti kupaca / dobavljača
  • Knjiženje URA/IRA
  • Obračun i knjiženje putnih naloga
  • Knjiženje bankovnih izvoda, kompenzacija i cesija
  • Evidencija registra osnovnih sredstava, knjiženje investicija u tijeku materijalne i nematerijalne imovine
  • Obračun PDV-a
  • Ostali interni izvještaji (po potrebi)
  • Aktivno sudjelovanje u formiranju i unaprjeđenju poslovnih procesa

Uvjeti

  • VSS ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo minimalno 2 godine
  • Dobro poznavanje i praćenje propisa vezanih za ispravno knjiženje i porezni tretman poslovnih događaja te postupanje u skladu s njima
  • Odgovornost, preciznost, dobre komunikacijske vještine, samostalnost u svakodnevnom radu, analitičnost, proaktivnost
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računalu (korištenje Excela)

Nudimo

  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

www.adplastik.hr

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu putem
linka za prijavu do 29.03.2019.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.