+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROVERSA d.o.o.
  • Adresa: Požarinje 67, 10000 Zagreb

R&B Food je restoran koji nudi kombinaciju američkog bbq & ribljih jela.

Posebnost restorana su svinjska rebarca koja smo prvi uveli na tržište prije 7 godina te uz njih danas na meniju jedini u Hrvatskoj nudimo rebra boškarina i bika.

U okvirima efikasno odrađenih radnih zadataka, radna atmosfera je opuštena, a posebnost menija daje priliku našim zaposlenicima da nauče sasvim nove aspekte gastronomije.

Detaljnije o restoranu pogledajte na našoj web stranici.

Opis posla

Tražimo ambicioznog konobara (m/ž) za rad u šanku, posluživanje hrane i pića, zaprimanje i organizaciju rezervacija, evidenciju stanja pića na skladištu, brigu o čistoći prostorija restorana, efikasnu organizaciju dostava i rad u smjenama.

Uvjeti

- 6 mjeseci radnog iskustva
- engleski (u govoru)

Naš idealan kandidat trebao bi biti motiviran, srdačan i elokventan kako bi mogao ostvariti kvalitetnu komunikaciju s gostima na naše, a i Vaše zadovoljstvo.

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- ugodnu radnu atmosferu
- stalni radni odnos (puno radno vrijeme)
- početna plaća 4500 kn
- ukupna primanja konobara, uključujući i nagrade, su oko 9000 kn
- plaćeni prekovremeni

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4500 do 9000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.