+1
Pošalji prijatelju

Kuhar / pomoćni kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROVERSA d.o.o.
  • Adresa: Požarinje 67, 10000 Zagreb

R&B Food je restoran koji nudi kombinaciju američkog bbq & ribljih jela.

Posebnost restorana su svinjska rebarca koja smo uveli prvi na tržište prije 7 godina te uz njih danas na meniju jedini u Hrvatskoj nudimo rebra boškarina i bika.

U okvirima efikasno odrađenih radnih zadataka, radna atmosfera je opuštena, a posebnost menija daje priliku našim zaposlenicima da nauče sasvim nove aspekte gastronomije.

Opis posla

Tražimo djelatnika na radnoj poziciji kuhar / pomoćni kuhar (m/ž) za pripremu hrane u restoranu, rad na roštilju, održavanje čistoće prostora i organizacija frižidera te serviranje tanjura.

Uvjeti

- idealan kandidat ima minimalno 6 mjeseci iskustva u kuhinji

Kuhinja je jednostavna i nije potrebno dugogodišnje iskustvo rada. Od iskustva je puno važnija motivacija, organizacija, čistoća i urednost te briga pri ophođenju s namirnicama.

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- ugodnu radnu atmosferu
- rad u odlično organiziranoj kuhinji
- specifičan menu
- rad u smjenama
- stalni radni odnos
- probni rok traje mjesec dana
- pomoć i edukacija za obavljanje poslova kuhara
- edukacija kod renomiranih partnera
- plaća: probni mjesec 5000 kn te sistematski porast kroz godinu dana do 8000 kn
- plaćeni prekovremeni

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 8000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.