+1
Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • MAGDALENA, frizerski obrt, vl. Magdalena Aerlić

Opis posla

Pranje, šišanje i oblikovanje kose, izrada frizura, bojanje te savjetovanje klijenata, briga o naplati pruženih usluga, narudžbe, održavanje salona.

Uvjeti

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 2 mjeseca
- mogućnost stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
+385 98 977 1192
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.