+1
Pošalji prijatelju

Pizza majstor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Pizza bar je nova omiljena destinacija svih zaljubljenika u talijansku kuhinju. S obzirom kako su ljubitelji pizze i tjestenine u Hrvatskoj razvili izuzetno istančan ukus za ove gastronomske delicije, Pizza bar u svojoj pripremi koristi isključivo prvoklasne namirnice, kako bi zadovoljio sve zahtjevniju klijentelu.

Kako bi svojim gostima uvijek nudili svježe i kvalitetne namirnice, pošiljka s odabranim namirnicama pristiže u Pizza bar dva puta tjedno iz Italije. Iz Italije također dolazi i Gianni Canalono, trostruki svjetski prvak u izradi pizze, koji je svoje kulinarsko znanje prenio na osoblje restorana i osmislio meni, koji će zasigurno osvojiti srce svakog gosta. Lovor, masline i drugo mirisno zelenilo pronašlo je svoje mjesto na terasi, istovremeno doprinoseći štihu mediteranskog vrta i pružajući zaklon od prometnice na adresi Selska cesta 90b.

Opis posla

Želiš li biti dio naše svakodnevne priče, pridruži nam se na radnom mjestu:

Pizza majstor (m/ž).

Od tebe očekujemo:
- pripremanje hrane i timski rad
- kreativnost i inovativnost u pripremi hrane
- održavanje čistoće radnoga prostora

Uvjeti

Kako bi se uklopio u naš tim, potrebno je imati:
- motivaciju za rad u dinamičnoj okruženju
- spremnost na edukaciju i osobni razvoj
- razvijene socijalne vještine

Što nudimo

- stalni radni odnos
- redovita primanja
- rad u ugodnoj sredini

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.