+1
Pošalji prijatelju

Administrativni referent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Batak grill

2011. godine otvorili smo prvi Batak grill restoran. Danas uspješno radi 10 restorana koji čine najveći lokalni lanac restorana fokusiran na kvalitetnu ponudu i vrhunsku uslugu. Sve to uspijevamo zahvaljujući postavljenim standardima, zadovoljstvu naših zaposlenika i ugodnoj atmosferi u kojoj radimo.

Batak grill restorani dio su Victus Groupe, domaće grupacije koja stabilno posluje više od 15 godina, zapošljava preko 1100 zaposlenika te kontinuirano raste.

Opis posla

U Zagrebu tražimo kandidata za poziciju:

Administrativni referent (m/ž).

Opis posla:
- kontrola ulaznih i izlaznih računa
- fakturiranje i likvidacija dokumenata
- obrada dokumentacije nakon provedenih inventura
- kontrola knjiženja i promjena na zalihama skladišta
- usklađenost analitike s knjigovodstvom
- koordinacija s voditeljima restorana
- vođenje i kontrola blagajne
- ostali poslovi po nalogu nadređenih osoba

Uvjeti

- SSS
- minimalno 3 godine radnog iskustva na sličnoj poziciji
- marljivost
- visoka razina pouzdanosti, točnosti, odgovornosti i pedantnosti
- orijentiranost na timski rad
- dobro poznavanje rada u MS Officeu (naglasak na MS Excel)
- prednost iskustvo rada u ugostiteljstvu te poznavanje normativa
- prednost poznavanje rada u programima SMART Office, Remaris, 4DWand i/ili Cube Player

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovita i sigurna primanja
- ugodnu radnu atmosferu
- rad u uspješnoj grupaciji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.