+1
Pošalji prijatelju

Skladišni radnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • GREAT IDEA d.o.o.
  • Adresa: Samoborska cesta 145, 10000 Zagreb

Great idea d.o.o. jedan je od lidera u uvozu proizvoda za domaćinstvo iz Kine i Europske unije te njihovoj veleprodaji na hrvatskom tržištu.

Jednostavnost i obiteljske vrijednosti temelj su tvrtke, čvrsto utkane u poslovnu kulturu i svakodnevni rad.

Opis posla

Traži se: skladišni radnik (m/ž) - Zagreb - više izvršitelja.

Odgovornost i zadaci:
- utovar i istovar robe
- ispravno i pravovremeno komisioniranje robe
- ambalažiranje robe
- raspoređivanje robe na odgovarajuće mjesto na regalima
- održavanje reda i čistoće u cjelokupnom skladišnom prostoru

Uvjeti

- KV/SSS
- osnovna informatička pismenost
- poželjno radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima

Osobni profil:
- odgovornost
- preciznost i brzina u radu
- urednost
- spremnost na timski rad

Molimo sve zainteresirane kandidate koji odgovaraju uvjetima da nam pošalju svoje prijave najkasnije do 22.03.2019.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa neodređeno vrijeme nakon probnog rada od 30 dana
- rad na puno radno vrijeme
- stimulativna primanja
- rad u međunarodnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.