+1
Pošalji prijatelju

Zavarivač (m/ž)

Križ

Rok prijave:

  • MIPEK društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Djelatnik je zadužen za zavarivanje unaprijed pripremljenih pozicija (elemenata) čelične konstrukcije u jedinstveni sklop.

Osnovne tehnološke operacije koje obavlja zavarivač su:
- zavarivanje pripremljenih pozicija u sklop i potpuno zavarivanje
- prethodno parcijalno zavarenih (heftanih) konstrukcija

Mjesto rada:
- proizvodni pogon (Križ)
- terenski rad (Republika Hrvatska)

Potrebno je 10 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Zavarivač bi trebao posjedovati znanje rukovanja aparatima za zavarivanje (postupci MIG, REL) i čitanja radioničke dokumentacije sa oznakama zavara i uputa za zavarivanje.

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.