+1
Pošalji prijatelju

Mehaničar (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

  • FieldCore Service Solutions Podružnica Hrvatska
  • Adresa: Mala Švarča, 20547250 Karlovac
  • Web: http://www.fieldcore.com

FieldCore, tvrtka GE, nova je, neovisna tvrtka za pružanje usluga u području industrije koja će isporučiti najviši standard izvrsnosti terenskih usluga i mogućnosti za GE i njegove klijente. FieldCore će okupiti stručnjake za terenske usluge i ljude iz Granite Services i GE's Power Services u jednu elektranu. Potaknut vrijednostima sigurnosti, kvalitete i integriteta, FieldCore će biti izgrađen kako bi pružio operativnu izvrsnost za kupce u proizvodnji električne energije, nafte i plina, nuklearnom i vjetroelektranama. Za više informacija pogledajte www.fieldcore.com

Opis posla

Sažetak uloge / svrha:
Primarna odgovornost mehaničara - pare i plina - je sigurno dovršiti ugradnju, održavanje i popravak teških rotirajućih strojeva koji se uglavnom koriste u aplikacijama za proizvodnju energije. Mehaničari turbina usko surađuju sa supervizorima, EHS osobljem i Odjelom za operacije kako bi postigli te ciljeve.

Osnovna funkcija:
- pročitajte nacrte, shematske crteže i tehničku dokumentaciju kako biste odredili odgovarajuće radne postupke
- instalirati strojeve i opremu prema planovima, nacrtima i drugim nacrtima u industrijskim objektima
- demontirajte i sastavite strojeve i opremu koristeći razne ručne, energetske, pneumatske i hidrauličke alate
- izvođenje mehaničkog i električnog održavanja i popravaka na električnim alatima, ručnim alatima i opremi za obuku
- premjestite strojeve i opremu pomoću dizalica, dizalica, lanaca i kamiona
- poravnajte strojeve i opremu pomoću dizalica, kvadrata, pravila, mikrometara, viska, pokazivača biranja i / ili opreme za lasersko poravnanje
- izvršiti strojne i zavarivačke operacije za izradu raznih dijelova za laboratorijsku i trgovačku opremu za obuku
- provjeravajte materijal i stroj pomoću precizne mjerne opreme kao što su mikrometri, pravila, čeljusti, kutomjeri i momentni ključevi
- odgovorni za otpremu i primanje svih glavnih dijelova za T&DC, plus sve otpremu, prijem, inventar i kontrolu alata, opreme i potrošnog materijala
- utvrditi specifikacije opreme i pripremiti popise dijelova za nabavu, koji se sastoje od mehaničkih, električnih i hidrauličkih uređaja, po potrebi za dovršenje određenih projekata
- opterećenje, transport i istovar materijala, alata, opreme i pribora
- obavljajte druge zadatke kao što je dodijeljeno

Uvjeti

Kvalifikacije / Zahtjevi:
- diplomski ili suradnički stupanj na Tehničkom polju, Tehničar sustava plinskih turbina preferirano
- moraju imati najmanje dvije (2) godine iskustva u održavanju, demontaži i instaliranju strojeva i industrijske servisne opreme, uključujući razne pumpe, motore, ventilatore, generatore i turbine
- moraju imati iskustva u izvođenju poravnanja opreme laserom ili tradicionalnim metodama
- mora imati vozačku dozvolu
- moraju imati minimalno potrebne ručne alate

Željene značajke:
- kvalificirana razina
- u mogućnosti uspješno obaviti sve zahtjeve posla
- posjedovati napredne vještine i primjenjivati temeljne koncepte, prakse i postupke određenog područja specijalizacije
- posjeduje čvrste vještine stečene na treninzima i potrebne za rastavljanje i ponovno sastavljanje složene rotirajuće opreme - Vijci, Hidraulički vijci, Upravljanje prirubnicama, Cjevovodi za male bušotine, Osnovni sustavi za podizanje, O / H operater dizalice
- dobre mehaničke / tehničke vještine
- dobre vještine usmene komunikacije
- sposobnost kritičkog razmišljanja
- od njih se može zahtijevati da obavljaju zadatke osjetljive na vrijeme i održavaju raspored u okruženjima koja izazivaju operacije
- mora dobro raditi i samostalno i u timskom okruženju

Stručna sprema:

Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- dostupnost za putovanje i boravak izvan kuće na duže vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.