+1
Pošalji prijatelju

Frontend developer (m/ž)

Zagreb, Osijek

Rok prijave:

UHP Digital je mlada tvrtka, osnovana krajem 2015. godine, koja je u kratkom roku uspjela okupiti kvalitetan tim sa više od 30 zaposlenika u 3 ureda.

Smatramo se entuzijastima za digitalna rješenja, a specijalizirani smo za web i mobilne tehnologije. Radimo sve što rade developeri, a i više od toga - jer osim što izrađujemo rješenja za web, radimo mobilne aplikacije, ulažemo i u kvalitetu pa zato sve detaljno testiramo, a volimo sve vizualno pa se bavimo i dizajnom. Nalazimo se u 3 ureda, u Njemačkoj (Frankfurt), Zagrebu i Osijeku. Ne bojimo se posla i zbilja uživamo u otkrivanju novih načina za rješavanje problema naših klijenata, iz raznih područja i industrija.

Opis posla

Tražimo iskusnog frontend developera (m/ž) koji će se pridružiti našem web timu, u uredima u Zagrebu ili Osijeku (vlastiti izbor lokacije).

Radno mjesto obuhvaćat će razvoj naprednih digitalnih rješenja za inozemne klijente (Njemačka, Nizozemska, Austrija).

Tehnologije u kojima radimo su HTML/CSS i Javascript.

Uvjeti

- trenutno upisan ili završen diplomski studij
- iskustvo u HTML/CSS razvoju
- iskustvo rada s Javascript-om
- poznavanje engleskog jezika

Bonus znanja koja daju prednost:
- poznavanje GIT-a
- certifikati
- iskustvo rada sa SASS/LESS
- poznavanje osnova Angular JS framework-a

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- vlastiti izbor lokacije ureda - Zagreb ili Osijek
- fleksibilno radno vrijeme
- odlična radna atmosfera bez stresa
- rad na zanimljivim i izazovnim projektima za međunarodno tržište
- rad s iskusnim kolegama i sustav mentorstva
- definiran plan usavršavanja i napredovanja
- odabir vlastite opreme za rad
- certificiranje i odlasci na konferencije
- code-reviews & daily builds
- 24 (+1) dana godišnjeg odmora
- plaćeni sistematski pregled
- financiranje gym-a

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.