Pošalji prijatelju

CNC operater (m/ž)

Cork, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj, a od 2018. smo prisutni i u Hrvatskoj s uredom u Zagrebu. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i o ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, tvornicu koja se bavi ekstruzijom aluminijskih profila, tražimo više kandidata za radno mjesto CNC operater, za rad u Little Island - Cork, Irska.

Ključni zadatci:
- rad u tvornici na CNC strojevima (obrada aluminija)
- glodalice
- CAM software
- izmjena alata
- rad u smjenama 06:00 - 14:30 i 14:30 - 23:00

Uvjeti

- NKV/KV/SSS
- obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- obavezno poznavanje engleskog jezika na komunikativnoj razini
- Hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca
- satnica 11.66 – 14.00 € bruto ovisno o iskustvu
- dodatak na smjenski rad
- pomoć pri pronalasku smještaja
- početak rada moguć odmah

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.