Pošalji prijatelju

Asistent u nabavi (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Emmezeta - trgovački lanac i lider u maloprodaji namještaja, dekoracija, elektronike i bijele tehnike s prodajnim centrima u većini europskih zemalja raspisuje natječaj za radno mjesto:

Asistent u nabavi (m/ž).

Opis posla:
- administrativni poslovi u nabavi
- ažuriranje web stranica

Uvjeti

- engleski jezik
- poznavanje rada na računalu: MS Office paket
- vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
- stručna sprema odgovarajućeg profila
- smisao za timski rad
- savjestan, samostalan i odgovoran pristup radu

Ukoliko se uklapate u gore navedeni profil i želite postati dio našeg uspješnog tima pošaljite CV putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mentorstvo pri uvodjenju u posao uz samostalnost u radu
- rad u dinamičnom i ugodnom okruženju
- odlične međuljudske odnose
- prilika za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.