Pošalji prijatelju

Grafički "čarobnjak" dizajner (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

S ciljem proširenja marketing tima u Zagrebu, Emmezeta je u potrazi za kreativnim suradnicima u Odjelu marketinga koji će svojim kompetencijama i iskustvom pridonjeti daljnjem uspješnom razvoju Emmezete u Hrvatskoj.

Opis poslova i zaduženja koja te očekuju u Emmezeti:
- izrada vizualno - kreativnog koncepta i njegova realizacija po svim fazama
- grafičko oblikovanje i priprema za tisak promotivnih materijala
- obrada fotografija uz istaknuto znanje „pathiranja“
- rad na Mac OSX/Windows

Uvjeti

Najbolji srednjoškolski prijatelj ti je Adobe i još uvijek se družite na dnevnoj bazi.
Svijet ne vidis kao #FFFFFF i #000000 i svjestan si da Pantone nije šampon.
Na reklamnim letcima umjesto sadržaja uočavaš greške.
Svjestan/na si da levels nije postignuti nivo u novoj igrici, a path nije put na navigaciji kojim dolaziš do cilja.
Više od cmd C volis cmd N.
Ako se prepoznaješ u svemu navedenom, čitaj dalje :)

Za obavljanje poslova i zaduženja od tebe očekujemo:
- SSS ili VSS - Grafički fakultet, Studij dizajna pri Arhitektonskom fakultetu
- komunikativnu osobu koja inicira i realizira odlične kreativne ideje, uz minimalno iskustvo rada 1 godine
- odlično i intenzivno korištenje informatičkim tehnologijama, odličan rad u programima Adobe-a (InDesign, Illustrator i Photoshop)
-poznavanje principa tiska i grafičke pripreme
- spremnost na timski rad
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odgovornost u izvršenju projekata od početka do kraja
- vozačku dozvolu B kategorije
- portfolio tvojih radova u PDF dokumentu (do najviše 5 MB)

Prednost:
- izrada HTML 5 bannera
- poznavanje rada u foto studiju i fotografiranju (product photography)

Svoj životopis pošalji putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Photoshop

Što nudimo

- od nas možeš očekivati odličnu kreativnu i radnu atmosferu u dinamičnoj industriji
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.