Pošalji prijatelju

Mehaničar / serviser mehaničke opreme (m/ž)

Dublin, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača i servisera opreme za industriju reciklaže, odvodnje i otpadnih voda, tražimo kandidata za radno mjesto mehaničar / serviser mehaničke opreme (m/ž), za rad u Dublinu, Irska.

Ključni zadatci:
- servis i popravci opreme koja se koristi u industriji reciklaže, odvodnje i otpadnih voda poput vakuumskih/visokotlačnih pumpi, cisterni, strojeva/uređaja za reciklažu i sl.
- montaža i ispitivanje novih uređaja/strojeva
- vođenje potrebne dokumentacije

Uvjeti

- SSS
- obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama (popravci pumpi, hidraulike, diesel/vakuum/električne opreme, mehaničar poljoprivredne mehanizacije i sl.)
- obavezno poznavanje engleskog jezika na dobroj komunikacijskoj razini
- obavezna vozačka dozvola B kategorije, posjedovanje C / E kategorije prednost
- spremnost na putovanja
- obavezno hrvatsko ili neko drugo eu državljanstvo
- težište je na mehanici no prednost je i poznavanje elektrike

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa ne engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca
- ugovor na neodređeno, uz probni rad 6 mjeseci
- početna satnica 16,50€ bruto
- pomoć pri pronalasku smještaja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.