Pošalji prijatelju

Stručni suradnik u promociji (m/ž)

Zagreb i okolica

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Mala hrvatska tvrtka, koja zastupa strane inovativne farmaceutske kompanije s dermatološkim i ginekološkim portfeljom lijekova, traži novog člana tima na radnom mjestu:

Stručni suradnik u promociji (m/ž), za Zagreb i okolicu.

Ključna odgovornost je osigurati promociju proizvoda i izvršenje plana prodaje kroz stalnu suradnju i razvijanje odnosa s liječnicima i ljekarnicima na dobrobit hrvatskih bolesnika, te doprinositi pozitivnom imidžu tvrtke.

Kao stručni suradnik, Vi ćete:
- aktivno promovirati portfelj tvrtke prema zdravstvenim radnicima
- komunicirati i razvijati odnos s liječnicima i ljekarnicima
- planirati, dogovarati i izvještavati o svom radu i radu konkurencije
- sudjelovati u organizaciji i provođenju stručnih sastanaka, predavanja i stručnih skupova
- predlagati nove marketinške aktivnosti

Uvjeti

Što očekujemo:
- SSS (srednja farmaceutska škola smjer farmaceutski tehničar) ili završen fakultet s područja biomedicine, zdravstva, biotehnologije, prehrambene tehnologije, nutricionizma, biokemije ili srodnog usmjerenja
- poželjno najmanje 1 godina iskustva u radu na promociji farmaceutskih proizvoda ili sličnim poslovima (prednost radno iskustvo u promociji dermatoloških i/ili ginekoloških proizvoda)
- aktivno korištenje MS Office paketa i Interneta
- aktivan vozač s vozačkom dozvolom B kategorije
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Vještine:
- komunikativnost i pregovaračke vještine
- samostalnost i proaktivnost u radu i u odnosu s klijentima uz spremnost na timski rad
- prezentacijske vještine
- sposobnost brzog učenja i spremnost na stalni osobni razvoj
- snalažljivost u novim situacijama
- usmjerenost na cilj/rezultate

Ukoliko ste spremni za promjenu, komunikativni, kreativni i samostalni u radu te Vas privlači rad u malom timu i pozitivnom, stimulirajućem okruženju s mogućnošću daljnjeg razvoja i napredovanja, javite nam se!

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji smatraju da mogu ispuniti naša očekivanja da svoju zamolbu i životopis dostave do 23.04.2019. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme (s probnim rokom od 6 mjeseci)
- edukaciju i mogućnost napredovanja
- stjecanje radnog iskustva i prenošenje znanja u svakodnevnom radu
- rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju
- službeni automobil, prijenosno računalo i mobilni telefon

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.