Pošalji prijatelju

Product Developer (m/ž)

Ogulin

Rok prijave:

Kao dizajner otvorenog životnog prostora strasno uljepšavamo okolinu koristeći betonske opločnike i ploče. Našim motom „Passion for Paving“ jasno komuniciramo sa svim partnerima, a svi naši zaposlenici žive s tom strasti. Ona je naš pogonsko gorivo kako bismo stalno dizajnirali nove proizvode, nova sistemska rješenja, tehnički Know-how, a sve kako bi naše kupce oduševili Semmelrock proizvodima te im omogućili mnogo kombinacije prilikom uređenja vanjskih prostora.

Opis posla:

  • razvijanje novih proizvoda
  • provođenje istraživanja tržišta
  • analiza zahtjeva za novim proizvodima, određivanje karakteristike proizvoda, cijena i integriranje istih na tržište
  • razvoj marketinških strategija
  • plasman novih proizvoda na tržište
  • pruža informacije o kratkoročnim i dugoročnim prognozama prodaje proizvoda
  • izrada sve potrebne tehničke i ostale popratne dokumentacije za nove proizvode
  • upravljanje zalihama novih proizvoda
  • izrada mjesečnih/kvartalnih izvještaja

Uvjeti:

  • VŠS/VSS – tehnički smjerovi
  • 2 ili više godina iskustva rada
  • aktivno znanje engleskog jezika i / ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorija
  • prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača
  • izvrsne organizacijske, komunikacijske, prezentacijske vještine (visoka razina usmenog i pismenog izražavanja)
  • napredno znanje Office alata
  • fleksibilnost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva

Prednosti:

  • završen Građevinski fakultet, Arhitektura, Krajobrazna arhitektura
  • samostalnost u radu i sistematičnost
  • poznavanje AutoCAD-a
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.