Pošalji prijatelju

Specijalist za digitalni marketing (m/ž)

Ogulin

Rok prijave:

Kao dizajner otvorenog životnog prostora strasno uljepšavamo okolinu koristeći betonske opločnike i ploče. Našim motom „Passion for Paving“ jasno komuniciramo sa svim partnerima, a svi naši zaposlenici žive s tom strasti. Ona je naš pogonsko gorivo kako bismo stalno dizajnirali nove proizvode, nova sistemska rješenja, tehnički Know-how, a sve kako bi naše kupce oduševili Semmelrock proizvodima te im omogućili mnogo kombinacije prilikom uređenja vanjskih prostora.

Opis posla:

  • osmišljavanje, planiranje i provedba digitalnih marketinških kampanja
  • izrada vizualnih rješenja digitalne komunikacije
  • analiza učinkovitosti, monitoring i optimizacija online kampanja
  • integracija digitalnog marketinga u sveobuhvatnu marketinšku strategiju kompanije
  • vođenje društvenih mreža i koordinacija komunikacije na društvenim mrežama u suradnji s agencijom
  • administracija web stranica tvrtke kroz CMS sustav
  • izrada newslettera
  • SEO optimizacija, samostalno i u suradnji s agencijom
  • izrada mjesečnih/kvartalnih izvještaja

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • 2 ili više godina iskustva rada u digitalnom marketingu
  • aktivno znanje engleskog jezika i / ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • MS Office, Adobe Photoshop, Corel, In design, Illustrator
  • razumijevanje i poznavanje medija, alata i tehnika digitalnog marketinga i društvenih mreža
  • prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača
  • izvrsne organizacijske, komunikacijske, prezentacijske vještine (visoka razina usmenog i pismenog izražavanja)
  • napredno znanje Office alata
  • napredno poznavanje Google Analytics alata
  • odlično poznavanje Google AdWords i Facebook oglašivačkih alata
  • fleksibilnost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • završena edukacija iz područja digitalnog marketinga
  • samostalnost u radu i sistematičnost
  • poznavanje alata grafičkog dizajna (Adobe Photoshop, Corel, In design, Illustrator)
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.