Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Medulin, Rabac, Poreč, Rovinj, Umag, Vrsar, Pula, Pazin, Mali Lošinj, Krk, Lovran, Crikvenica

Rok prijave:

  • INOVINE dioničko društvo za trgovinu
  • Adresa: Draškovićeva 27, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.inovine.hr
iNovine d.d., član British American Tobacco grupe, je maloprodajni lanac kiosaka s dugogodišnjom tradicijom i razvijenom maloprodajnom mrežom na području cijele Republike Hrvatske.

U potrazi smo za motiviranim i odgovornim zaposlenicima, koji će dodatno osnažiti naš tim, poslovno se razvijati i pridonijeti uspjehu naše tvrtke.
Predanost naših zaposlenika ključ je našeg uspjeha.

Pridružite nam se na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb, Rijeka, Medulin, Rabac, Poreč, Rovinj, Umag, Vrsar, Pula, Pazin, Mali Lošinj, Krk, Lovran, Crikvenica

Opis posla:

  • pružanje svih usluga u ponudi prodajnog mjesta
  • naručivanje i pozicioniranje proizvoda
  • briga o izgledu prodajnog mjesta

Uvjeti:

  • orijentiranost na kupca
  • ljubaznost
  • izvrsne komunikacijske vještine

Što nudimo:

  • stimulativna primanja
  • rad u stabilnom okruženju
  • motivirajuća i kolegijalna radna atmosfera

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 25.04.2019.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.