Pošalji prijatelju

Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Atlantic Grupa ima razvijenu distribucijsku mrežu na regionalnim tržištima kroz koju osim vlastitog proizvodnog asortimana poznatih brendova (Cedevita, Cockta, Kala, Barcaffe), distribuira i asortiman proizvoda vanjskih partnera (Rauch, Nescaffe).

Distribucija proizvoda unutar HoReCa kanala dio je Strateškog distribucijskog područja HoReCa čija je misija svim svojim partnerima osigurati vrhunsku podršku i servis te dostupnošću visokokvalitetnog asortimana na HoReCa tržištu, pružiti zadovoljstvo konzumacije svim krajnjim potrošačima.

Opis posla

Administrator (m/ž) - strateško-distributivno područje Hrvatska - HoReCa kanal.

Uloga administratora:
- odgovoran je za funkcioniranje operativnih procesa
- odgovoran je da svi dokumenti koji ulaze prema području upravljanja kupcima moraju biti evidentirani i proslijeđeni odgovornim osobama, kao i da kontakti s ključnim kupcima koji dolaze budu evidentirani i proslijeđeni prema odgovornim osobama
- izrada izvještaja o prodaji
- evidentira dokumentaciju koja izlazi iz upravljanja ključnim kupcima
- evidentira troškove koji nastaju unutar upravljanja ključnim kupcima
- izrađuje dokumentaciju potrebnu za prezentaciju novih artikala prema ključnim kupcima
- informira kupce o promjenama cijena

Uvjeti

Profil pravog kandidata:
- minimalno SSS
- poznavanje rada u MS Office-u s naglaskom na korištenje Excela
- poznavanje rada u SAP sustavu
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- proaktivnost i samostalnost u pristupu radnim zadacima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.