Pošalji prijatelju

Projektni inženjer u odjelu za razvoj softvera (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

TELEGRA je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i jedna od vodećih u Europi u svom području, s preko 25 godina iskustva u razvoju i proizvodnji uređaja i programskih aplikacija inteligentnih sustava za nadzor i kontrolu prometa.

Opis posla

Želite biti u društvu najboljih?

Traži se:

Projektni inženjer u odjelu za razvoj softvera (m/ž) - više osoba.

Područje djelovanja
Sudjelovanje u realizaciji internacionalnih projekata implementacije sustava inteligentnog upravljanja i nadzora prometa:
- dizajn, konfiguracija i isporuka inteligentnih sustava za nadzor i kontrolu prometa i povezanih uređaja
- ispitivanje SW proizvoda i integracije uređaja
- dizajn, dokumentiranje i implementacija automatskog rada ITS sustava
- instalacija, ispitivanje i podrška pri puštanju u pogon sustava
- izrada korisničke dokumentacije za sustav
- prezentacija sustava krajnjem klijentu
- obuka korisnika za korištenje i održavanje sustava
- tehnička podrška prodajnom timu

Uvjeti

Tražimo:
- VŠS ili VSS tehničkog smjera (elektrotehnika, telekomunikacije, računarstvo, informatika)
- samostalnost i odgovornost u poslu, orijentaciju na ciljeve
- predanost poslu sa željom za učenjem i usavršavanjem, otvorenost prema novim tehnologijama
- razvijene komunikacijske vještine
- izražene analitičke sposobnosti
- napredno poznavanje rada na računalu
- poznavanje mrežnih tehnologija
- poznavanje programskih tehnika
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na kraća putovanja u zemlji i inozemstvu

Poželjno:
- minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima
- iskustvo u realizaciji kompleksnih IT projekata
- poznavanje različitih verzija Windows operativnih sustava
- iskustvo u implementaciji i puštanju u pogon SCADA sustava
- iskustvo rada na terenu u zemlji i/ili inozemstvu

S velikim interesom očekujemo Vaš životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na složenim, zanimljivim i inovativnim projektima u međunarodnom okruženju
- rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u timu iskusnih i strastvenih profesionalaca gdje cijenimo mišljenje svakog pojedinca
- rad s najnovijim tehnologijama i alatima
- izvrsni radni uvjeti
- stimulativna primanja, naknadu za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.