Pošalji prijatelju

Radnik u domaćinstvu - sobar / sobarica (m/ž)

Opatija

Rok prijave:

  • Palisada d.o.o.
  • Adresa: Vladimira Nazora 1, 51410 Opatija

Novorenovirani hotel Paris 4*, u srcu Opatije, nudi Vam rad u okolini gdje se marljivost, trud i zalaganje cijene i nagrađuju, a nudi Vam i priliku za učenjem i napretkom. Rad u hotelijerstvu iznimno je zahtjevan posao, ali nadasve lijep, te je bitno da zaposlenik ima trajnu motivaciju za rad u toj struci. Gostoljubivost je naša primarna djelatnost, a posao ne može opstati ako zaposlenici ne vole posao koji rade. Od zaposlenika se očekuje odgovoran pristup poslovima koje obavljaju, profesionalnost u svim aspektima rada, a u svrhu zadovoljavanja svih želja i potreba naših gostiju.

Opis posla

- spremanje i čišćenje soba gostiju i javnih prostorija
- briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela uz poštivanje standarda i procedura hotela
- profesionalni i diskretan odnos prema gostima
- poznavanje i optimalno iskorištavanje robe, materijala i energije
- obavlja pomoćne i pripremne poslove pospremanja i čišćenja
- vrši čišćenje, kontrolu i punjenje u mini barovima
- broji, sortira i evidentira prljavo rublje
- unosi i skladišti čisto rublje
- izvršavanje svih zadataka dobivenih od strane nadzornice/domaćice

Uvjeti

- brzina, spretnost, znatiželja, fokusiranost
- diskretnost u radu
- razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
- sklonost timskom radu
- samoincijativa u rješavanju problema

Postani dio našeg produktivnog i dinamičnog tima u hotelu Paris. Ukoliko želiš postati dio našeg tima pošalji nam molbu i životopis putem linka za prijavu.

Što nudimo

- dinamičan i zanimljiv posao u domaćoj kompaniji
- redovita i stimulativna primanja uz ostale beneficije
- 40-satni radni tjedan
- prijateljsku radnu atmosferu i kvalitetne uvjete rada
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- pregršt izazova
- ugovor o radu uz mogućnost dugoročnog zapošljavanja
- cjelogodišnje poslovanje
- osigurana je radna odjeća i obuća

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.