Pošalji prijatelju

Art direktor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Zbog povećanja obima posla širimo naš digitalni tim.
Inventa je digitalna marketinška kompanija koja integrira sve ključne elemente marketinške komunikacije!

Integracija medijskih, kreativnih i PR rješenja čini Inventu pravom digitalnom kompanijom i strateškim partnerom svojim klijentima.

Opis posla

- osmišljanje i realizacija kreativnih rješenja i reklamnih kampanja
- predlaganje dizajnerskih i kreativnih rješenja
- izrada prezentacija
- stručno i samostalno funkcioniranje u - realizaciji kreativnih procesa
- timski rad

Uvjeti

- najmanje 3 godine radnog iskustva u reklamnoj agenciji na poziciji Art Direktora
- visoka razina kreativnosti, vizualne kulture i reklamno-prodajnog razmišljanja
- višegodišnje iskustvo u izvedbi kreativnih projekata i reklamnih kampanja u svim fazama
- sposobnost vođenja tima te - samostalnog nadgledanja projektnog zadatka
- kreativnost, ambicioznost i motiviranost
- visoka razina odgovornosti
izražene organizacijske, komunikacijske, koordinacijske i prezentacijske vještine
sklonost timskom radu
- uz motivacijsko pismo i životopis potrebno je priložiti i link/datoteku s radovima.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Power Point, Photoshop

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.