Pošalji prijatelju

Senior Copywriter (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Zbog povećanja obima posla širimo naš digitalni tim.
Inventa je digitalna marketinška kompanija koja integrira sve ključne elemente marketinške komunikacije!

Integracija medijskih, kreativnih i PR rješenja čini Inventu pravom digitalnom kompanijom i strateškim partnerom svojim klijentima.

Opis posla

- osmišljavanje i razvoj kreativnih ideja i koncepata
- razvoj komunikacijskih strategija u suradnji s kreativnim i strateškim timom
- uređivanje i pisanje originalnih sadržaja za različite platforme i medije
- prezentiranje ideja klijentima, timski i samostalno
- rad na više projekata istodobno - u timu i samostaalno
- suradnja s art direktorom, dizajnerom, kreativnim strategom i account managerom

Uvjeti

- najmanje dvije godine iskustva rada u marketinškoj agenciji
- izvrsna razina kreativnosti u pisanom izražavanju
- poznavanje tehnika i principa oglašavanja
- komunikativnost, sposobnost rada u timu
- visok stupanj organizacije
- sposobnost prilagodbe promjenjivim prioritetima i rokovima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.