Pošalji prijatelju

Social Media Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Zbog povećanja obima posla širimo naš digitalni tim.
Inventa je digitalna marketinška kompanija koja integrira sve ključne elemente marketinške komunikacije!

Integracija medijskih, kreativnih i PR rješenja čini Inventu pravom digitalnom kompanijom i strateškim partnerom svojim klijentima.

Opis posla

- izrada komunikacijskih strategija za potrebe nastupa naših klijenata na društvenim mrežama
- pisanje content planova, priprema materijala za kampanje i upravljanje društvenim mrežama
- izrada izvještaja

Uvjeti

- +2 godine iskustva u radu na društvenim mrežama
- Dobro poznavanje svih društvenih mreža
- Izvrsno poznavanje pravopisa i gramatike

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.