Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Karting Arena Zagreb.

Opis posla

Zbog širenja poslovanja tražimo osobu za rad u kafiću (Paddock Bar) Karting Arene na Zagrebačkom Velesajmu. Posao uključuje sve poslove vezane za rad u kafiću kao što su posluživanje klijenata, održavanje urednosti i čistoće šanka, vođenje inventure, stanja zaliha, naručivanje robe, i sl. poslovi.

Uvjeti

Od kandidata očekujemo odgovornost prema radu, urednost, ljubaznost te proaktivni pristup poslu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- mnoge pogodnosti čine Paddock Bar idealno mjesto za nastavak ili početak Vaše karijere
- izuzetno ugodna radna atmosfera, stimulativna primanja, gratis karting vožnja te igre u Escape Room-u
- radi se u smjenama od ponedjeljka do petka u periodu od 14h do 23h, vikendima od 9 h do 23 h

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.