Pošalji prijatelju

Voditelj restorana (m/ž)

Otok Koločep, Dubrovnik

Rok prijave:

  • HOTELI KOLOČEP D.D.
  • Adresa: Donje Čelo 45, 20221 Koločep
Villa Rose ekskluzivni je ugostiteljski objekt skriven u netaknutoj idili otoka Koločepa, udaljen 20tak minuta brodom od Dubrovnika. Sagrađena je davne 1930. godine kao simbol ljubavi bogatog trgovca iz Dubrovnika prema svojoj supruzi, a upravo njena romantična povijest cjelokupni dojam čini još bajkovitijim, te time savršenim domaćinom za vjenčanja i proslave gostiju iz cijelog svijeta.

U potrazi smo za djelatnicima koji su željni postati dio naše obitelji, učiti, razvijati se i rasti zajedno s nama.

OSIGURAN SMJEŠTAJ I HRANA

Opis posla:

  • Educira, organizira i kontrolira rad svih zaposlenih unutar odjela te uspješno provodi radne procese na svim prodajnim mjestima unutar odjela (restoran i barovi)
  • Odgovoran za cjelokupni sustav naplate unutar odjela te vodi brigu o stanju zaliha i pravovremenom naručivanju optimalnih količina pića i ostalog materijala
  • Unapređuje kvalitetu usluge i proizvoda poštivajući visoke standarde poslovanja
  • Inicira kreativne ideje koje će gostima pružiti iskustvo visoke gastronomije
  • Provodi sve aktivnosti usmjerene prema maksimalizaciji profita i optimalizaciji troškova
  • Izrada rasporeda poslova i dužnosti

Uvjeti:

  • KV / SSS konobar
  • Minimalno 5 god. radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Želja za radom u timu
  • Rad na računalu te poznavanje i korištenje MS Office paketa (Outlook, Word, Excel)
  • Izražene menadžerske vještine (analitičko razmišljanje, fokus na rezultat, samostalnost u poslovnom prosuđivanju)
  • Timski igrač spreman na fleksibilno radno vrijeme

Smatrate li naše uvjete izazovom za profesionalni i osobni razvoj molimo pošaljite svoju zamolbu i detaljan životopis najkasnije do 28.05.2019. g. isključivo putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.