Pošalji prijatelju

IT tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MIND Solutions d.o.o.
  • Adresa: Radnicka cesta 37b, 10000 Zagreb

Opis posla

Koga tražimo?

Ambiciozni ste te željni uspjeha, nemate previše iskustva, ali želite se okušati u IT industriji? Spremni ste uložiti trud da nađete svoje mjesto u industriji? Već imate iskustva u industriji, ali želite dodati u svoj portfolio još vještina koje ste primjenjivali u dinamičnoj okolini?

S ciljem povećanja tima tražimo motiviranu, komunikativnu i vedru osobu, otvorenu za timski rad, usvajanje novih znanja i vještina u dinamičnom radnom okruženju na neodređeni rok zaposlenja.

Opis posla
- izravna komunikacija s klijentima putem telefonskog razgovora i e-maila
- konfiguriranje i upravljanje IT opremom krajnjeg korisnika kao što su radne stanice, tableti, pisači, skeneri ili drugi uređaji
- pomoć u postavljanju i konfiguraciji klijenata e-pošte, dijeljenje datoteka, osiguranju računa ili instalacije softvera
- rješavanje problema različitih poteškoća s krajnjim korisnicima s njihovim lokalnim uređajima ili virtualnim radnim stanicama
- komunikacija s timom pri rješavanju složenijih ili globalnih poteškoća
- dokumentiranje procesa, prijavljenih poteškoća i rješenja istih

Uvjeti

- izniman uvjet: izvrsna pismena i verbalna komunikacija na engleskom jeziku
- sposobnost timskog rada i multitaskinga u agilnom okruženju pod vodstvom mentora i seniora te ispunjavanje ciljeva postavljenih od strane voditelja
- radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet za prijavu
- poznavanje Windows operacijskog sustava
- poznavanje Microsoft Office paketa usluga
- poznavanje računalnih mreža
- poznavanje osnova Office 365 Admin Portala
- poznavanje osnova Windows Active Directory strukture
- poznavanje osnova virtualizacije (Hyper-V, VMware)

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- atraktivni raspon početne plaće, ovisno o razini znanja + naknada za prijevoz, dodatne beneficije i nagrade tijekom godine
- ugovor na neodređeno, novčana stimulacija za preporuke drugih potencijalnih zaposlenika
- poslovni plan unapređenja: poboljšavanjem vaših tehničkih sposobnosti će dovesti do unapređenja na poziciju više razine, gdje ćete raditi na novim i zahtjevnijim slučajevima podrške - simulacijski plan povišenja plaća je vezan uz prethodno navedeno unapređenje
- trening plan: cjelokupan trening za početnu poziciju tehničara podrške u Windows operativnom sustavu - plan je organiziran od početne pozicije IT tehničara do pozicije Windows System Administratora globalne infrastrukture

Zašto MIND?
- brzorastuća tvrtka s pozitivnom kulturom koja se širi u okruženju odličnog tima kojem želimo omogućiti što bolju budućnost
- zapošljavamo osobe, ne godine iskustva na papiru, na temelju naših vrijednosti formirajući što bolje radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.