Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Supetar, Milna

Rok prijave:

  • SVPETRVS HOTELI d.d.

U sastavu Svpetrvs Hotela danas su Waterman Svpetrvs Resort, Hotel i Villa Osam, kamp-naselje Beach Village, Hotel Milna Osam te Gava Waterman Milna Resort sa preko 900 smještajnih jedinica. Svpetrvs Hoteli godišnje ostvaruju preko 300.000 turističkih noćenja, što predstavlja više od 60% svih noćenja u gradu Supetru. S druge strane, otvoreni smo od ožujka do studenog i u tom periodu ostvarujemo popunjenost od preko 90% na što smo zaista ponosni. Svi radnici Svpetrvs Hotela imaju mogućnost stjecanja znanja i napredovanja unutar čak pet turističkih objekata Watermana na području Supetra i Milne.

Osim brojnih mogućnosti usavršavanja na poslovnom planu, Svpetrvs nudi i ostale beneficije poput smještaja, osigurane hrane, radnih uniformi i slično. Za većinu postojećih radnika, omiljene beneficije se odnose na popuste u SPA centru, frizerskom salonu, kao i popusti na hranu i piće unutar 5 Watermanova turistička objekta.

Opis posla

- prihvat gostiju i prijava boravka nadležnim institucijama putem računalnog programa
- pružanje općih informacija gostima
- naplata usluga smještaja kako i drugih usluga recepcije
- mjenjački poslovi
- izrada dnevnih financijskih izvještaja
- zaprimanje reklamacija gostiju i promptno rješavanje istih sukladno recepcionerskim ovlastima
- rad u smjenama

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno), Francuski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Rad na određeno vrijeme s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa te ugodnu radnu atmosferu.

Za djelatnike Svpetrvs Hotela smještaj i hrana su osigurani.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.