Pošalji prijatelju

Radnik u logističkom / distributivnom skladištu (m/ž)

Rugvica, Jankomir

Rok prijave:

  • Schenker d.o.o.
  • Adresa: Dugoselska cesta 5, 10370 Rugvica
  • Telefon: +385 99 241 5532
  • Web: http://www.dbschenker.com/hr
  • Osoba za kontakt: Denis Sabolović

DB Schenker je vodeći pružatelj integriranih logističkih usluga s preko 95.000 zaposlenika na više od 2.000 lokacija u 150 zemalja diljem svijeta. Schenker Hrvatska dio je regije Jugoistočne Europe s regionalnim sjedištem u Beču.

DB Schenker od 01.07.2019. u Zagrebu posluje na dvije izdvojene lokacije koje su Logistički centar Rugvica sa 6.000 kvadratnih metara logističkog skladišta te Distributivni centar Jankomir sa 3.300 kvadratnih metara. Više o DB Schenker Hrvatska možete saznati na: www.dbschenker.com/hr.

Opis posla

Glavne odgovornosti u skladištu uključuju:
- manipulaciju (istovar / utovar) robom ugovornih partnera Schenker d.o.o.
- zaprimanje robe te kvantitativna i kvalitativna kontrola iste
- smještaj robe unutar skladišta na odgovarajuća mjesta
- upravljanje skladišnom dokumentacijom prilikom zaprimanja / izdavanja i kontrola iste
- priprema robe i dokumenata za izdavanje
- odgovornost za točno i pravilno izvršavanje radnih zadataka
- upravljanje regalnim i podnim viličarem, kontrola njihove ispravnosti prije i tijekom rada
- primjenu i poštivanje svih važećih zakona, propisa, procedura i radnih uputa vezanih uz skladišno poslovanje
- materijalnu odgovornost za robu i sredstva za rad, te briga o urednosti i higijeni skladišnog prostora
- ostale poslove po nalogu Poslodavca

Uvjeti

- minimalno 1-2 godine radnog iskustva u logističkom skladištu
- osnovna informatička pismenost
- odgovornost, organiziranost, fleksibilnost, sklonost timskom radu
- poželjno iskustvo upravljanja viličarom
- visoka motivacija i želja za dokazivanjem
- potvrda o nekažnjavanju

Potrebne godine iskustva:

1-2

Što nudimo

- smjenski rad (logistika – 1 smjena; distribucija 3 – smjene)
- rad u dinamičnom okruženju sa mogućnošću napredovanja
- konkurentna primanja
- radni tjedan ponedjeljak – petak

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.