Pošalji prijatelju

Inženjer razvoja sustava upravljanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Končar D&ST je regionalni lider u proizvodnji distributivnih, srednjih energetskih i specijalnih transformatora do snage 100 MVA i napona 170 kV. Mi smo izvozno orijentirana tvrtka koja 80% svojih proizvoda izvozi u zemlje EU, zemlje Bliskog istoka, te zemlje sjeverne Afrike. Brzorastuća smo tvrtka sa 40% fakultetski obrazovanih zaposlenika i fokusom na kontinuirano poboljšanje proizvoda i proizvodnih postupaka kroz edukaciju, modernizaciju i investicije.

Opis posla

- održavanje certificiranih sustava upravljanja i provedba nadzora nad njima s naglaskom na sustav upravljanja okolišem
- sudjelovanje u razvoju implementiranih i uvođenje novih srodnih sustava upravljanja
- sudjelovanje u provedbi internih i eksternih audita
- praćenje promjena u zakonskoj i ostaloj primjenjivoj regulativi iz djelokruga svoga rada
- sudjelovanje u kvalifikacijskim auditima kupaca
- suradnja s vanjskim institucijama (HZN, CIGRE, CIRED, tehnički odbori, certifikacijske kuće, fakulteti ...)
- vođenje i priprema stručnih odbora vezane za sustav upravljanja
- sudjelovanje i davanje podrške u radu stručnih timova i odbora (npr. odbor za transformatorska ulja, krutu izolaciju, zaštitu od korozije, projekti, istraživanja...)

Uvjeti

- VSS /mag.struke kemijskog inženjerstva i tehnologije, prednost ekoinženjerstvo
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- certifikati o položenom i/ili lead auditoru

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost dodatne edukacije
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.