Predstavnik za podršku korisnicima na njemačkom i engleskom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

IBM Hrvatska je u potrazi za predstavnicima (m/ž) za podršku korisnicima na njemačkom i engleskom jeziku. Ako ste komunikativni, strpljivi i ljubazni, ovo je posao za Vas.

Zadaci mogu uključivati:
- komuniciranje s korisnicima njemačkog govornog područja (telefonom, mailom)
- prihvaćanje i bilježenje korisničkih zahtjeva u našim alatima te proslijeđivanje zadataka na daljnju obradu
- davanje povratne informacije korisnicima o statusu njihovog zahtjeva
- naručivanje dijelova
- moguć smjenski rad 24/7

Uvjeti

- napredno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (B2 / C1)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlične komunikacijske vještine
- usmjerenost na klijenta
- timski duh
- dobro poznavanje MS Officea
- poznavanje dodatnog stranog jezika (francuski / talijanski) je prednost
- prethodni rad na sličnim poslovima je prednost

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- edukaciju za radno mjesto
- mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
- rad u internacionalnom okruženju
- razvoj karijere u internacionalnoj korporaciji
- ugodnu radnu atmosferu i kolege koji su uvijek spremni pomoći
- dodatni dani godišnjeg odmora za doprinose u radu
- razni popusti i članstva za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.