Pošalji prijatelju

Zaštitar za poslove prijevoza i osiguranja novca (m/ž)

Plitvička jezera

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poželjan smo poslodavac i već četvrtu godinu za redom dobitnik certifikata Poslodavac Partner.

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika.

Opis posla

Za pojačanje tima tražimo:

Zaštitara za poslove prijevoza i osiguranja novca (m/ž).

Opis poslova:
- poslovi pratnje i primopredaje vrijednosnih pošiljki
- upravljanje sredstvima elektro-kemijske zaštite
- zaštitarski poslovi pratnje i osiguranja pošiljki (potrebna zaštitarska licenca)

Uvjeti

- licenca i dopuštenje za zaštitarski posao
- spremnost za rad u smjenama i terenski rad
- komunikacijske vještine

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 98 494 728

Što nudimo

- redovna i stimulativna primanja
- izazovan, zahtjevan i odgovoran posao

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Ličko-senjska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.