Pošalji prijatelju

Financijski kontrolor (m/ž)

Zagreb ili Dubrovnik ili Koločep

Rok prijave:

  • HOTELI KOLOČEP D.D.
  • Adresa: Donje Čelo, 20221 Koločep

SENSIMAR Kalamota Island Resort na otoku Koločepu, smješten u prekrasnom prirodnom okruženju svojim gostima pruža potpuni doživljaj zasluženog odmora. Ambijent i stručnost osoblja se upotpunjuju kako bi svojim gostima omogućili nezaboravan odmor za sva osjetila - zabavu i uživanje. Smješten na samoj plaži koja se proteže do malog sela i luke, nudi osamu i dovoljno prostora za goste koji žele zadržati svoj mir.

Hoteli Koločep d.d., u čijem je vlasništvu hotel TUI SENSIMAR Kalamota Island resort, dio je Karisma Hotels Adriatic grupacije. Društvo je u većinskom stranom vlasništvu, posluje po visokim međunarodnim standardima, te u svoj team zapošljava osobu na sljedećem radnom mjestu:

Financijski kontrolor (m/ž)​ link za prijavu

Opis posla:

  • Priprema mjesečnih management izvještaja
  • Izrada godišnjeg budgeta
  • Koordinacija s računovodstvom i revizorima
  • Praćenje realizacije budgeta
  • Odobravanje računa/likvidacija
  • Izrada financijskih analiza po potrebi

Uvjeti:

  • VSS, ekonomski fakultet, smjer računovodstvo/financije ili sl.
  • Min. 3 godine iskustva na sličnoj poziciji
  • Napredno korištenje MS Office paketa
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Jake analitičke i organizacijske vještine
  • Fleksibilnost
  • Prednost: iskustvo u hotelijerskom sektoru; ACCA ili druga relevantna akreditacija
  • Spremnost na povremena putovanja

Mjesto rada: Zagreb ili Dubrovnik ili Koločep (ovisno o boravištu kandidata)

Početak rada: 01.06.2019.

Ugovor: na neodređeno vrijeme

Smatrate li naše uvjete izazovom za profesionalni i osobni razvoj molimo pošaljite svoju zamolbu i detaljan životopis najkasnije do 23.05.2019. g. isključivo putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.