Pošalji prijatelju

Referent financija i računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Omega software etablirana je IT tvrtka i hrvatski lider u segmentu uredskog poslovanja, koja se već 18 godina bavi razvojem cjelovitih poslovnih ICT rješenja i proizvoda temeljenih na vlastitim inovativnim razvojnim platformama, od kojih su globalno najpoznatiji Rhetos (www.rhetos.org) - open source platforma za razvoj poslovnih aplikacija i MetaComplete (www.metacomplete.com) - platforma za upravljanje informacijama.

Projekti i proizvodi su nam raznoliki, s fokusom na zahtjevna poslovna rješenja za klijente u javnom i privatnom sektoru – od razvoja vlastitog ERP-a, ECM-a i DMS-a, do cjelovitih rješenja „po mjeri“. Posebno smo ponosni na javne sustave za građane poput www.evisitor.hr ili moj.zagreb.hr. Listu referenci možete naći ovdje: www.omega-software.hr/o-nama/reference/17.

Trenutno naš tim broji preko 100 stručnjaka iz raznih područja, te iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja i kroz tendenciju rasta želimo svoje poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Zagreb

Opis posla i glavne odgovornosti:

  • Kontrola ispravnosti i likvidacija računovodstvene dokumentacije
  • Fakturiranje
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • Knjiženje bankovnih izvoda i provođenje transakcija plaćanja
  • Komunikacija, usklađenje i konfirmacija stanja s poslovnim partnerima
  • Usklađenje robno materijalnog poslovanja i financijskog knjigovodstva
  • Blagajničko poslovanje, putni nalozi i ostali materijalni troškovi zaposlenika
  • Izrada izvještaja za Poreznu upravu (PDV, JOPPD)
  • Pomoćni poslovi u obračunu plaća
  • Odgovornost za pravovremeno, stručno i zakonski odgovorno obavljanje poslova iz djelokruga rada
  • Ostali poslovi iz područja računovodstva i financija
  • Praćenje zakona i propisa vezanih uz djelokrug rada

Uvjeti:

  • Iskustvo rada u knjigovodstvu i računovodstvu minimalno 5 godina
  • Stručna sprema: VŠS, VSS ekonomija, smjer računovodstvo ili financije
  • Poznavanje zakonodavnih, računovodstvenih i drugih propisa vezanih uz djelokrug rada

Očekivani profil kandidata:

  • Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
  • Pozitivan stav i spremnost na timski rad
  • Organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking
  • Analitičnost u rješavanju problema i komunikaciji
  • Savjesnost, inovativnost i odgovornost u radu
  • Spremnost na stručno usavršavanje

Što nudimo:

  • Rad u poticajnoj, organiziranoj i zreloj okolini (ISO 9001, 27001)
  • Vrhunske uvjete i alate za rad, te što god vam još treba za kvalitetnije obavljanje posla
  • Plaćeni javni prijevoz, stimulativna primanja, božićnica, dar djetetu
  • Potičemo inovacije, učenje, dijeljenje znanja i unapređenje rada kroz posebno za to alocirano vrijeme i infrastrukturu
  • Kontinuirano stručno usavršavanje – stručne i interne edukacije, konferencije…
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.