Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Pula, Zagreb, Zadar, Split, Solin, Varaždin, Rijeka, Osijek, Dubrovnik, Slavonski Brod

Rok prijave:

Iza branda MOBIA se krije najveći izbor maski za mobitele i ostale uređaje.

U vrlo kratkom vremenu postali smo najbrže rastući brand za prodaju i promociju opreme za mobitele i ostale uređaje. Nudimo garanciju, vjerodostojnost i najveći izbor artikala u Hrvatskoj.

Naše poslovnice se nalaze Zagrebu (Arena centar, Avenue Mall, Supernova Garden Mall), Rijeci (ZTC, Tower center), Zadru (Supernova centar), Splitu (Mall of Split, City Center One), Solin (Salona Mall), Dubrovniku (Sub City centar), Varaždinu (Lumini centar), Sl. brodu (City Colosseum), Puli (Max City), Osijeku (Portanova centar) i Kopru (Planet Tuš) te smo u stalnom rastu i širenju.

MOBIA zapošljava 20 djelatnika za radno mjesto:

Opis posla:

  • prodaja dodatne opreme za mobitele

Uvjeti:

  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost
  • iskustvo nije bitno nego želja za radom i učenjem
  • pozitivan pristup prema poslu i kupcima
  • ljubaznost
  • kreativnost

Tražimo osobe koje smatraju da mogu doprinijeti timu svojim pozitivnim duhom i vještinama.

Što nudimo:

  • rad 40h tjedno
  • dodatno plaćen prekovremeni rad te rad noću, nedjeljom i blagdanom
  • 1-2 slobodna dana u tjednu
  • godišnji odmor u trajanju od 4 tjedna
  • stručna edukacija uz rad
  • pozitivno radno okruženje
  • redovna i visoka primanja
  • mogućnost napredovanja i dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • plaćeni troškovi javnog prijevoza
  • sigurno radno mjesto

Posebna pogodnost:
  • osiguran smještaj po potrebi
  • dodatni bonus za sezonski rad

Na prodajnom mjestu na usluzi su vam uvijek dostupni, ljubazni i educirani voditelji i kolege koji će vas stručno uvesti u posao.

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 23.05.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.