Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • Caparol d.o.o.

Dobro došli u Caparol! Mi smo međunarodna obiteljska tvrtka koja svojim kvalitetnim proizvodima već više od 120 godina generacijama prepoznaje potrebe svih sudionika građevinske industrije. Kod nas imate priliku oblikovati svoju i našu budućnost zajedno s više od 5.600 kolegica i kolega u više od 40 zemalja svijeta.

Opis posla

- samostalno vođenje knjigovodstva (URA, IRA, blagajna, PDV, osnovna sredstva, amortizacija, putni nalozi, usklada robno - materijalno, izvodi...)
- dokumentiranje knjiga IRA i URA
- obračuni plaće i JOPPD za interni tim do 20-tak suradnika
- praćenje svih zakonskih odredbi iz područja računovodstva
- praćenje i ispunjavanje zakonskih obveza iz područja poreznih propisa
- izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih zakonom propisanih izvještaja
- koordinacija, vođenje i nadziranje poslovanja s financijskim institucijama
- praćenje naplate potraživanja i aktivno sudjelovanje u istoj
- kontinuirano usklađivanje stanja otvorenih stavaka sa stranim i domaćim dobavljačima i kupcima, izrada domaćih i inozemnih platnih naloga
- izrada mjesečnih izvještaja o poslovanju prema smjernicama matičnog društva, te izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih zakonompropisanih izvještaja
- aktivno sudjelovanje u izradi financijskog plana i plana novčanih tokova
- sudjelovanje u radu financijskih grupa matične kuće
- predlaganje rješenja za unapređenje poslova unutar svog djelokruga rada

Uvjeti

- VSS ekonomskog smjera
- izvrsno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- min. 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje računovodstvenih, poreznih i ostalih potrebnih propisa i standarda
- točnost, preciznost, savjesnost i odgovornost
- komunikativnost i ljubaznost
- organiziranost i samostalnost pri obavljanju poslova
- prednost znanje rada u programu MS Axapta (Navision)

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, molimo Vas da dostavite Vaše molbe i životopise najkasnije do 24. svibnja 2019. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- na neodređeno vrijeme, probni rok 6 mjeseci
- dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
- kontinuirano usavršavanje
- stimulativni paket primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.