Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

DICTA d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki na hrvatskom tržištu za uvoz, distribuciju, veleprodaju i maloprodaju renomiranih svjetskih proizvođača satova, modnog nakita i remenova.

Dicta snažno i neprekidno investira u lanac svojih renomiranih maloprodajnih poslovnica i stručnu educiranost osoblja, cijeneći visoke standarde kvalitete brandova koje zastupa, a sve na zadovoljstvo vjernih kupaca.

Kontinuiranim praćenjem i istraživanjem razvoja modernih informatičkih tehnologija i implementacijom istih u svoje poslovanje, DICTA je lansirala revolucionarni, licencirani web shop, uz korištenje responzivnog, vrhunskog dizajna, potpuno prilagođenog stolnim, tablet i mobilnim uređajima. Svojom ponudom od preko 8.000 odmah dostupnih artikala, najboljim cijenama, brzom i besplatnom dostavom uz mogućnost povrata bez obzira na razlog, te osiguranim servisom uz pokrivenost jamstvom proizvođača, projekt DICTA web shop, uz snažne investicije, prerastao je u jednu od najrespektabilnijih i najkvalitetnijih internet trgovina u ovom dijelu Europe, te postavio nove standarde kvalitete na području internet poslovanja.

Opis posla

Otvoreno radno mjesto prodavača (m/ž) u trgovini satova i nakita renomiranih proizvođača u ekskluzivnoj DICTA poslovnici u sklopu trgovačkog centra Supernova Zadar. Tražimo dva radnika/ice za stalni radni odnos i jednog radnika/icu - studenta/icu za povremeni posao.

Uvjeti

- prednost kandidatima koji imaju iskustva u trgovini satovima i nakitom
- odgovornost i ozbiljnost
- komunikativnost
- pouzdanost
- motiviranost i predanost radnim zadacima
- spremnost na usvajanje novih znanja
- spremnost na rad nedjeljom i praznikom
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.