Specijalist za upravljanje imovinom / Asset Management Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Montcogim - Plinara d.o.o. za izgradnju distribucijskih mreža, distribuciju plina i održavanje
  • Adresa: Trg Ante Starčevića 3a, 10431 Sveta Nedelja
  • Web: http://www.montcogim.hr

Montcogim-Plinara d.o.o. je tvrtka za opskrbu i distribuciju prirodnog plina za kućanstva i poduzetništvo. U stopostotnom je vlasništvu tvrtke RWE Hrvatska, koja posluje kao dio njemačke innogy grupe, jedne od vodećih energetskih kompanija u Europi.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Priprema i kontrolira energetske uvjete priključenja građevina na plinsku infrastrukturu
  • Kontrolira poštivanje minimalnih tehničkih uvjeta kod izgradnje i rekonstrukcije građevina i instalacija od strane vanjskih suradnika
  • Izdaje energetske suglasnosti u svrhu priključenja na plin
  • Aktivno sudjeluje pri izradi tehničkih pravilnika, pravila i uvjeta
  • Priprema mišljenja i suglasnosti na tehničku dokumentaciju, pregledava i ovjerava ispravnost tehničke dokumentacije za plin izrađene od vanjskih pravnih osoba
  • Priprema dokumentaciju za tehničke preglede plinovoda, te sudjeluje na tehničkim pregledima
  • Izrađuje ponude za priključenje na distributivni sustav
  • Sudjeluje u planiranju izgradnje plinske mreže i ishođenju dozvola za gradnju
  • Sudjeluje u procesu izdavanja ovlaštenja za izvođenje i ispitivanje kućnih priključaka i plinskih instalacija
  • Prema potrebi obavlja i ostale poslove unutar službe tehničkih uvjeta i kontrole

UVJETI:

  • Minimalno viša stručna sprema (VŠS) - tehničkog smjera, prednost strojarstvo
  • Iskustvo u projektiranju strojarskih instalacija - minimalno 2 godine
  • Orijentiranost na ostvarivanje ciljeva i rezultata
  • Proaktivnost, inicijativa, visok stupanj motivacije
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Spremnost za rad u timu
  • Poznavanje zakonske regulative i pravilnika vezanih za prirodni plin i njegovu uporabu je prednost
  • Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje rada MS Office paketa i CAD alata
  • Vozačka dozvola B kategorije / aktivan vozač
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.