Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DNEVNA SOBA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Gorjanska 4, 10 437 Bestovje
  • Web: http://www.livingroom.hr

Living Room u Arena centru je Vaša nova dnevna soba, savršeno mjesto za opuštanje i druženje, koje će Vas privući svojom toplinom, a zatim osvojiti ugodnim ambijentom i širokom ponudom različitih napitaka.

Opis posla

Caffe bar Living Room u Arena centru traži djelatnike za radno mjesto konobar (m/ž) na duži vremenski period.

Uvjeti

- SSS
- ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, marljivost, motiviranost, točnost i urednost
- osnovno znanje rada na računalu
- sklonost timskom radu
- radno iskustvo na radnom mjestu konobara poželjno

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- radni tjedan traje 5 radnih dana, dva dana tjedno su slobodna, između smjena obavezno razmak od 12 h
- poticajna i ugodna radna atmosfera u mladom dobro organiziranom timu
- odlični radni uvjeti i redovna plaća
- prva plaća za konobara 5000kn neto, dalje plaća po dogovoru ( od 5.360 do 6.000kn neto )
- stimuliranje rada na duži vremenski period: božićnica, regres i godišnja nagrada za zaposlenike koji rade duži period (do 7.500kn godišnje)
- mogućnost napredovanja i edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.